Skelbimai

INFORMACIJA DĖL ELEKTROS APSKAITŲ PERTVARKYMO, BENDRABUČIO TIPO DAUGIABUČIŲ NAMŲ SAVININKAMS

2021 11 19
Raseinių mieste yra penki bendrabučio tipo daugiabučiai, kuriuose yra bendros elektros apskaitos. Būstų administratorius - UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“, gavęs raštą iš Aplinkos apsaugos agentūros dėl būtinų vidaus tinklo pertvarkymo darbų (dėl SND naudojimo pakeitimo kitais energijos šaltiniais), apie tai informavęs gyventojus ir gavęs jų sutikimus, pradėjo rengti dokumentaciją numatant galimybę įrengti kiekvienam butui atskirą elektros energijos suvartojimo apskaitą daugiabučiuose namuose, adresu: Muziejaus g. 2 ir Muziejaus g. 4, Raseiniai.
Jau parengta reikalinga dokumentacija,  gautos iš ESO elektros tinklų paslaugos sutarties specialiosios ir prijungimo sąlygos, netrukus prasidės atskirų apskaitų pajungimas, esama bendra apskaita bus išmontuota,  o butų savininkai taps savarankiškais elektros energijos vartotojais (abonentais). Galutinė projekto įgyvendinimo kaina vartotojui paaiškės, ESO atlikus darbus ir pateikus sąskaitą būsto administratoriui.
Nuo 2022 metų pradžios bus tvarkomos apskaitos kituose bendrabučio tipo daugiabučiuose namuose, adresu: Jaunimo g. 21, Jaunimo g. 25 ir Muziejaus g. 6, Raseiniai.
Detalesnę informaciją darbo valandomis teikia Būsto priežiūros padalinio vadovė Jūratė Garliauskienė, Tel. Nr.: (8 428) 51 561, El.p. bustas1@rkp.lt
Apšvietimo tinklų priežiūros skyriaus vadovas Ernestas Bartkevičius, Tel. Nr.: 8 652 35 772, El.p. energetikas@rkp.lt.
                                                                 
UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ administracijos informacija