Krūmų ir medžių genėjimas

Ar žinojote, kad medžių genėjimas vasarą labiau stabdo vaismedžių augimą negu genėjimas žiemą? Nugenėjus medžius vasarą, išauga mažiau ūglių negu nugenėjus žiemą, todėl, jeigu reikia susilpninti vaismedžių augimą tankiai susodintuose soduose, juos reikėtų genėti vasarą, o jei norite, kad medis atsigautų, genėkite žiemą.
Teritorijoje gali būti ir pavojingų medžių, kuriuos reikia nupjauti, bet  nepamirškite, kad prieš nupjaudami medį, turite išsiaiškinti ar tai daryti galima. Raseinių rajono savivaldybės tinklalapyje galima rasti Tarybos sprendimu patvirtintas taisykles, kuriose rasite daugiau informacijos. Taip pat galite kreiptis į Raseinių rajono savivaldybę telefonu (0 428) 79600 ir paprašius būsite sujungti su atitinkamu specialistu. Jei jau žinote, kad norint nupjauti Jūsų norimą medį reikia leidimo, galite kreiptis iš karto į savo seniūnijos atstovą, ten užpildyti prašymą leidimui gauti ir pateikti reikalingus dokumentus (sklypo nuosavybės dokumentą, sklypo planą, kuriame pažymėsite kurį medį norite nupjauti ir kt.). 
Jei neturite galimybių patys genėti ar nupjauti medžių, galite kreiptis į mus numeriu (0 428) 51 578 arba atsiųsti užpildytą paslaugų užsakymo formą el. paštu info@rkp.lt, o mes Jums atsiųsime atsakymą su nurodyta paslaugos kaina.

Paslaugų užsakymo formą rasite čia.