Skelbimai

Informacija dėl administruojamų daugiabučių gyvenamųjų namų šalto vandens tiekimo ir nuotekų bendrųjų vietinių bei vidaus bendrųjų šalto vandens tiekimo ir nuotekų inžinerinių tinklų avarijų šalinimo

2023 02 09
Daugiabučių gyvenamųjų namų administratorius UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ informuoja, kad viešojo pirkimo būdu parinko ir sudarė sutartį su UAB „Raseinių vandenys“, dėl „ADMINISTRUOJAMŲ DAUGIABUČIŲ GYVENAMŲJŲ NAMŲ ŠALTO VANDENS TIEKIMO IR NUOTEKŲ BENDRŲJŲ VIETINIŲ BEI VIDAUS BENDRŲJŲ ŠALTO VANDENS TIEKIMO IR NUOTEKŲ INŽINERINIŲ TINKLŲ  AVARIJŲ ŠALINIMO“.
Su sutarties sąlygomis ir taikomais įkainiai galima susipažinti centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje CVP IS.
Taip pat primename, kad daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose visos bendrojo naudojimo komunikacijos (vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo tinklai rūsiuose, vertikalūs stovai butuose) turi būti laisvai prieinami namo administratoriui ir gedimus ar avarijas šalinantiems darbuotojams.
Gyventojai pastebėję vandentiekio ar nuotekų šalinimo bendrųjų tinklų gedimus kreipiasi į daugiabučio gyvenamojo namo techninį prižiūrėtoją arba praneša Būsto priežiūros padalinio administratorei Tel. Nr.: (8 428) 51 561 (darbo valandomis), arba tiesiogiai UAB „Raseinių vandenys“ avarinei tarnybai Tel. Nr.: (8 428) 70 350, (8 428) 51 767, (8 428) 70 352.
Linkime ir tikimės supratingumo ir profesionalaus bendradarbiavimo.