Naujienos

BŪSTO PRIEŽIŪROS PADALINIO INFORMACIJA

2020 12 30
Informuojame, kad UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ administruojami namai: Pieninės g. 5A ir Vyrauto Didžiojo g. 23, Raseiniai, 2020 m. dalyvavo suskystintų naftos dujų (SND) balionų šalinimo programoje. 
Šių metų gruodžio 28 d. iš Lietuvos energetikos agentūros buvo gautas finansavimas už daugiabučių namų patirtas išlaidas: vidaus elektros tinklo darbus ir elektrines virykles. Gautų lėšų suma siekia 17 865,35 Eur abiem projekte dalyvavusiems namams. Artimiausiu metu į šių namų savininkų bankų sąskaitas bus pervedami parama (iki 200 Eur, be PVM) už įsigytas naujas virykles.
Nuo 2021 m. sausio 1 d. toliau projektą administruos LR aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (2020 m. administravo Lietuvos energetikos agentūra). Visi norintys trijų aukštų ir didesni daugiabučiai namai, gali priimti sprendimus dėl dalyvavimo SND balionų šalinimo programoje. Atkreipiame dėmesį, kad visi daugiabučių namų gyventojai privalės pašalinti dujų balionus iki 2023 m., todėl siekiama paskatinti ir padėti pereiti prie saugių alternatyvių energijos šaltinių numatant skirti negrąžinamą paramą iki 600 eurų be PVM.
Dėl dalyvavimo SND balionų šalinimo programoje ar kitais susijusiais klausimais galite kreiptis Tel. Nr.: 8 659 15778, El. paštu: renovacija3@rkp.lt .