Darbo skelbimai

Reikalingas autošaltkalvis 2020.09.21

Reikalavimai: būtina darbo patirtis atliekant sunkvežimių remontą ir priežiūrą.
Darbo užmokestis: 5,30 Eur/val. neatskaičius mokesčių (skatinimas priklauso nuo darbo rezultatų ir kvalifikacijos.
Kreiptis Tel. Nr.: 8 428 51 578 arba adresu:  Žemaičių g. 10, Raseiniai, UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“, CV siųsti el. paštu: info@rkp.lt.

Reikalingas vairuotojas-darbininkas 2020.09.21

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „driver picture cartoon“Reikalavimai:  B,C kategorija, 95 kodas ir  hidromanipuliatoriaus pažymėjimas būtų privalumas.
Darbo patirtis būtina.
Jei reikalinga papildoma kvalifikacija – apmokome;
Darbo pobūdis:
Įvairūs komunalinės veiklos darbai (atliekų surinkimas, kelių-gatvių priežiūra ir kt.)
Darbo užmokestis: 5,30 Eur/val. neatskaičius mokesčių (skatinimas priklauso nuo darbo rezultatų ir požiūrio į atliekamas užduotis).

Atliekų surinkimo skyriui reikalingas atliekų surinkimo pagalbinis darbininkas 2020.09.11

Darbo pobūdis: darbas atliekų surinkimo automobilių brigadose (atliekų konteinerių ištuštinimas).
Reikalavimai: nereikalinga speciali kvalifikacija, apmokoma dirbti vietoje. Atsakingumas ir punktualumas būtinas. Žalingi įpročiai įmonėje netoleruojami.
Siūlomas mėnesinis atlygis: 3,75 Eur/val. neatskaičius mokesčių.
Kreiptis adresu: Žemaičių g. 10, Raseiniai. Tel. Nr. pasiteiravimui 8 428 51578.

Reikalingas elektrikas-darbininkas 2020.07.24

UAB "Raseinių komunalinės paslaugos" reikalingas elektrikas-darbininkas, turintis galiojantį energetikos darbuotojo pažymėjimą.
Veiklos sritis: elektros įrenginių priežiūra ir montavimas.
Energetikos darbuotojo kategorija: elektrotechnikos darbuotojas, vykdantis darbus elektros įrenginiuose iki 1000 V įtampos ir ne mažesnės kaip VK (vidurinės elektrotechnikos kvalifikacijos).
Išsilavinimas - nežemesnis kaip elektrotechnikos spec. vidurinis.
Darbo stažas vykdant elektrotechnikos darbus nemažiau kaip 2 metai.
Darbo užmokestis - 5,30 Eur/val. neatskaičius mokesčių.
CV (gyvenimo aprašymą) ir motyvacinį laišką siųsti: info@rkp.lt (nurodant pareigas), informacija suteikiama tel. Nr.: 8428 51578.

Reikalingas šaltkalvis-plataus profilio mechanizatorius 2020.02.24

Reikalavimai: šaltkalvio-suvirintojo, elektrotechniko ar kita techninė kvalifikacija – būtina;
                       TR1,TR2,SZ,SM (traktorininko), B,C (vairuotojo) kategorijos būtinos (CE būtų privalumas);
Esant poreikiui įmonė apmokytų darbui su kitais mechanizmais.
Darbo pobūdis: įvairūs komunalinio ūkio objektų ir technikos remonto ir priežiūros darbai, esant būtinumui – darbas su kita komunalinės priežiūros technika ir įrengimais.
Jei esi motyvuotas, suprantantis komunalinio ūkio veiklos ypatumus, nebijantis iššūkių, nori tobulėti, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos.
Darbo užmokestis: 5,30 eur/val. neatskaičius mokesčių.
CV (gyvenimo aprašymą) ir motyvacinį laišką siųsti: info@rkp.lt (nurodant pareigas),  informacija suteikiama tel.Nr.: 8428 51578.

X